[caption id="attachment_5284" align="alignleft" width="343"]Mokymai AB Mokymai AB „Kauno tiltai”[/caption]

Asociacija „Karo palikimo grėsmės prevencija“ toliau uoliai ir akyviai vykdo švietėjišką veiklą ir stengiasi supažindinti visuomenę su standartinių sprogmenų keliamais pavojais. Šių metų kovo 17-19 d. asociacijos vadovas Arūnas Janušonis vedė paskaitą įmonės „Kauno tiltai“ darbuotojams apie standartinius sprogmenis vykdant statybos darbus. Pristatymo metu buvo pristatytos standartinių sprogmenų atsiradimo priežastis, jų keliamos grėsmės bei svarbiausia – saugus elgesys su jais. Taip pat pristatymo metu aptarti ir kiti aktualūs klausimai, kaip sprogmenų statistika Lietuvoje, sprogmenys statybvietėse bei prevencinės priemonės.

Asociacijos vadovo Arūno Janušonio teigimu tokio pobūdžio paskaitos yra labai reikalingos tiek Lietuvos piliečiams, tiek verslui. Kaip įrodo ir asociacijos kaupiami statistiniai duomenys – kas trečias statybos įmonių darbuotojas darbo vietoje yra praktiškai susidūręs su standartiniais sprogmenimis, taip pat kas antras darbuotojas teigia nežinantis, kaip reiktų saugiai elgtis susidūrus su sprogmenimis. Neatsargus elgesys su sprogmenimis ir nežinojimas gali atnešti skaudžių pasekmių tiek naudojamai technikai, tiek personalui. Šios paskaitos padeda užkirsti kelią galimiems nelaimingiems atsitikimams statybų aikštelėse bei kituose infrastruktūros plėtros objektuose.

Asociacija taip pat kviečia visus neabejingus visuomenės narius prisidėti prie mūsų vykdomos veiklos pervedant 2 proc. pajamų mokesčio. Taip pat kviečiame susidomėjusias įmones ir organizacijas kviesti mūsų specialistus pristatyti paskaitas apie karo palikimo grėsmes, pavojus, saugų elgesį ir taikomas prevencines priemones. Atminkite – gavę reikiamą informaciją šiandien, rytoj galite išvengti skaudžių pasekmių.

[caption id="attachment_5282" align="alignleft" width="263"]Mokymai AB Mokymai AB „Kauno tiltai”[/caption] [caption id="attachment_5283" align="alignleft" width="263"]Mokymai AB Mokymai AB „Kauno tiltai”[/caption]

]]>