[caption id="attachment_5318" align="alignleft" width="227"]20150525_102824 Asociacijos pristatymai/mokymai mokyklose.[/caption]

Asociacija „Karo palikimo grėsmės prevencija“ nenutrūkstamai vykdo švietėjišką veiklą ir stengiasi supažindinti visuomenę su standartinių sprogmenų keliamais pavojais. Didžiausias dėmesys skiriamas jaunajai kartai, nes nuolatinis noras ir smalsumas dažnai priveda prie skaudžių pasekmių nežinant kaip arba neteisingai elgiantis su rastais sprogmenimis. 

Šių metų gegužės 11 d. Alytuje, 25 d. Trakuose ir birželio 4 d. Šiauliuose Asociacijos specialistai vedė paskaitas/mokymus įvairių klasių mokiniams apie standartinius sprogmenis. Paskaitų metu buvo pristatytos standartinių sprogmenų atsiradimo priežastis, jų keliamos grėsmės bei svarbiausia – saugus elgesys su jais.

Siekiant moksleivius supažindinti su Asociacija „KPGP“ vykdoma veikla ir pademonstruoti taikomas prevencinės priemonės buvo pademonstruotos ir asociacijoje naudojamos šiuolaikinės standartinių sprogmenų aptikimo priemonės. Mokiniams ir mokyklų darbuotojams buvo sudarytos galimybės pabandyti vykdyti pavojingų objektų paieškas.

Asociacijos vadovo Arūno Janušonio teigimu tokio pobūdžio paskaitos/mokymai svariai prisideda prie visuomenės sąmoningumo didinimo siekiant išvengti skaudžių pasekmių. Tikimės, kad jaunimui suteiktos žinios dabar atneš naudą ateityje ir tinkamas elgesys leis išvengti skaudžių pasekmių.

Asociacija taip pat kviečia susidomėjusias įmones ir organizacijas kviesti mūsų specialistus pristatyti paskaitas / mokymus  apie karo palikimo grėsmes, pavojus, saugų elgesį ir taikomas prevencines priemones. Atminkite – gavę reikiamą informaciją šiandien, rytoj galite išvengti skaudžių pasekmių.

]]>